Mamy 15125

przykładowe prace

...
...największy zbiór zawierający

gotowe wzory prac

w sieci!
logo PraceDyplomowe.edu.pl

   katalog gotowych wzorów

zdjecie-przykladowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-wzor-pracy-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-gotowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl
Tu przeszukasz całą bazę prac w sposób szybki i zautomatyzowany.
Zobacz prace podzielone tematami:

Zgłoszenie naruszenia regulaminu.

Serwis szanuje prawo polskie i międzynarodowe, a zwłaszcza prawa autorskie dlatego żadne przypadki naruszeń tych praw nie będą tolerowane. Serwis będzie reagował najszybciej jak to możliwe na wszelkie wiarygodne zgłoszenia dotyczące wszelkich naruszeń prawa w Serwisie.

Każdy Klient, Użytkownik Serwisu zgadzając się na przestrzeganie Regulaminu oświadcza, że będzie szanował prawa autorskie.

Jeśli mimo to zauważą Państwo iż jakiś Materiał w Serwise narusza w jakikolwiek sposób prawo, prosimy o zgłoszenie nam tego faktu korzystając z poniższego formularza.

Materiały, które naruszają prawo, zostaną usunięte przez Serwis niezwłocznie po weryfikacji wiarygodności zgłoszenia.

Zgodnie z art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2002.144.1204 z późn. zmianami), Administrator Serwisu, który po otrzymaniu wiarygodnego zgłoszenia, usunął Materiał naruszający prawo, zostaje zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności prawnej a jedyną osobą pociągniętą do odpowiedzialności może być osoba, która przesłała Materiał.


Dane osobowe zgłaszającego:
* Imię i Nazwisko:
Instytucja/Firma:
Tytuł/Stanowisko:

Dane korespondencyjne zgłaszającego:
* Ulica, numer domu i/lub lokalu:
* Kod Pocztowy:
* Miejscowość:
* Kraj:
* Telefon kontaktowy:
* Adres e-mail:

* Tytuł Materiału/Adres URL Materiału którego dotyczy zgłoszenie:

* Wyjaśnienie/Opis Zgłoszenia:

Wyjaśnienie/Opis Zgłoszenia powinien zawierać informacje:
- w jaki sposób Materiał narusza Pani/Pana/Państwa prawa autorskie,
- tytuł, data i miejsce obrony itp. Materiału którego dotyczy naruszenie, do którego posiada Pan/Pani/Państwo prawa,
- dane kontaktowe, które będą mogły zostać przekazane osobie udostępniającej dany Materiał, aby mogła skontaktować się ona bezpośrednio w celu wyjaśnienia,
- danych właściciela praw autorskich, którego prawa są łamane.

Prosimy wypełnić powyższe dane, by zgłoszenie spełniało warunek wiarygodności.

Zgodnie z przepisami dotyczącymi świadczenia usług drogą elektroniczną, możemy uniemożliwić dostęp do Materiału jedynie w reakcji na urzędowe zawiadomienie lub wiarygodne zgłoszenie.

Proszę pamiętać, że podane informacje mogą zostać przekazane osobie, która dostarczyła Materiał podejrzany o łamanie Regulaminu, w celu umożliwienia jej złożenia wyjaśnień.

Proszę również upewnić się, czy konkretne Materiały znalezione w Serwisie rzeczywiście naruszają prawa autorskie.
Zwracamy uwagę, iż złożenie nieprawdziwego zawiadomienia może podlegać odpowiedzialności karnej, a w przypadku wyrządzenia w ten sposób szkód także do cywilnoprawnej odpowiedzialności odszkodowawczej.






 
* oznaczone pola są obowiązkowe




Szybkie i wygodne płatności.
dostepne formy płatności


Zastrzegamy, iż wzorcowe prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace inżynierskie, prace semestralne, prace zaliczeniowe, referaty, biznes plany, plany marketingowe i inne opracowania jakie oferujemy mają wyłącznie charakter informacyjny. Każda praca magisterska, licencjacka, inżynierska lub inna praca dyplomowa zakupiona w serwisie musi być traktowana wyłącznie jako wzór, przykład do przygotowania własnej pracy naukowej, przyspieszjąc tym samym proces pisania pracy całkowicie zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem przesłanych przez nas prac. Należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących przepisów Prawa Autorskiego oraz Art. 272


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Copyright © by PraceDyplomowe.edu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.