Mamy 13969

przykładowe prace

...
...największy zbiór zawierający

gotowe wzory prac

w sieci!
logo PraceDyplomowe.edu.pl

   katalog gotowych wzorów

zdjecie-przykladowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-wzor-pracy-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-gotowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl
Tu przeszukasz całą bazę prac w sposób szybki i zautomatyzowany.
Zobacz prace podzielone tematami:

Zgłoszenie naruszenia regulaminu.

Serwis szanuje prawo polskie i międzynarodowe, a zwłaszcza prawa autorskie dlatego żadne przypadki naruszeń tych praw nie będą tolerowane. Serwis będzie reagował najszybciej jak to możliwe na wszelkie wiarygodne zgłoszenia dotyczące wszelkich naruszeń prawa w Serwisie.

Każdy Klient, Użytkownik Serwisu zgadzając się na przestrzeganie Regulaminu oświadcza, że będzie szanował prawa autorskie.

Jeśli mimo to zauważą Państwo iż jakiś Materiał w Serwise narusza w jakikolwiek sposób prawo, prosimy o zgłoszenie nam tego faktu korzystając z poniższego formularza.

Materiały, które naruszają prawo, zostaną usunięte przez Serwis niezwłocznie po weryfikacji wiarygodności zgłoszenia.

Zgodnie z art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2002.144.1204 z późn. zmianami), Administrator Serwisu, który po otrzymaniu wiarygodnego zgłoszenia, usunął Materiał naruszający prawo, zostaje zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności prawnej a jedyną osobą pociągniętą do odpowiedzialności może być osoba, która przesłała Materiał.


Dane osobowe zgłaszającego:
* Imię i Nazwisko:
Instytucja/Firma:
Tytuł/Stanowisko:

Dane korespondencyjne zgłaszającego:
* Ulica, numer domu i/lub lokalu:
* Kod Pocztowy:
* Miejscowość:
* Kraj:
* Telefon kontaktowy:
* Adres e-mail:

* Tytuł Materiału/Adres URL Materiału którego dotyczy zgłoszenie:

* Wyjaśnienie/Opis Zgłoszenia:

Wyjaśnienie/Opis Zgłoszenia powinien zawierać informacje:
- w jaki sposób Materiał narusza Pani/Pana/Państwa prawa autorskie,
- tytuł, data i miejsce obrony itp. Materiału którego dotyczy naruszenie, do którego posiada Pan/Pani/Państwo prawa,
- dane kontaktowe, które będą mogły zostać przekazane osobie udostępniającej dany Materiał, aby mogła skontaktować się ona bezpośrednio w celu wyjaśnienia,
- danych właściciela praw autorskich, którego prawa są łamane.

Prosimy wypełnić powyższe dane, by zgłoszenie spełniało warunek wiarygodności.

Zgodnie z przepisami dotyczącymi świadczenia usług drogą elektroniczną, możemy uniemożliwić dostęp do Materiału jedynie w reakcji na urzędowe zawiadomienie lub wiarygodne zgłoszenie.

Proszę pamiętać, że podane informacje mogą zostać przekazane osobie, która dostarczyła Materiał podejrzany o łamanie Regulaminu, w celu umożliwienia jej złożenia wyjaśnień.

Proszę również upewnić się, czy konkretne Materiały znalezione w Serwisie rzeczywiście naruszają prawa autorskie.
Zwracamy uwagę, iż złożenie nieprawdziwego zawiadomienia może podlegać odpowiedzialności karnej, a w przypadku wyrządzenia w ten sposób szkód także do cywilnoprawnej odpowiedzialności odszkodowawczej.


 
* oznaczone pola są obowiązkowe
Umożliwiamy szybkie, bezpieczne i wygodne płatności za pomocą serwisu tpay.com
Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

Zastrzegamy, iż wzorcowe prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace inżynierskie, prace semestralne, prace zaliczeniowe, referaty, biznes plany, plany marketingowe i inne opracowania jakie oferujemy mają wyłącznie charakter informacyjny. Każda praca magisterska, licencjacka, inżynierska lub inna praca dyplomowa zakupiona w serwisie musi być traktowana wyłącznie jako wzór, przykład do przygotowania własnej pracy naukowej, przyspieszjąc tym samym proces pisania pracy całkowicie zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem przesłanych przez nas prac. Należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących przepisów Prawa Autorskiego oraz Art. 272


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Copyright © by PraceDyplomowe.edu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.