Mamy 13969

przykładowe prace

...
...największy zbiór zawierający

gotowe wzory prac

w sieci!
logo PraceDyplomowe.edu.pl

   katalog gotowych wzorów

zdjecie-przykladowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-wzor-pracy-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-gotowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl
Tu przeszukasz całą bazę prac w sposób szybki i zautomatyzowany.
Zobacz prace podzielone tematami:

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa do współpracy przy realizacji płatności wybraliśmy firmę TPay.com - jednego z największych polskich pośredników finansowych obsługujących płatności internetowe.

Akceptowane formy płatności:
- e-transfer z własnego banku,
- przelew online z własnego banku,
- płatność kartą płatniczą,
- płatność przez PayPal,
- druczek czyli przelew lub wpłata z dowolnego banku lub placówki realizującej transfery pieniężne.

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

E-transfer.
Dzięki e-transferowi podczas zakupów po przekierowaniu na stronę banku przez serwis TPay.com i zalogowaniu otrzymasz automatycznie uzupełnione wszystkie pola przelewu i nie będiesz mógł ich zmienić. Taka forma dokonywania zapłaty gwarantuje szybkość, bezpieczeństwo oraz weliminowanie pomyłki przy przepisywaniu danych.

Przelew online.
Jeżeli Twój bank nie obsługuje e-transferów TPay.com poprosi o zapisanie danych do realizacji płatności i przekieruje Cię do strony logowania Twojego banku. Po zalogowaniiu na stronie swojego banku będziesz musiał samodzielnie wypełnić wszystkie pola przelewu podanymi przez TPay.com wartościami. Jeżeli nie chcesz przepisywać danych TPay.com umożliwia zainstalowanie specjalnego dodatku do przeglądarki który wypełni wszystkie pola za Ciebie.

Płatność kartą płatniczą.
TPay.com przyjmuje płatności kartami płatniczymi przy współpracy z PayPal. Akceptowane karty to m.in: VISA, MASTERCARD, DINERSCLUB, AMERICAN EXPRESS, JBC, DELTA/VISA DEBIT, VISA ELECTRON. Jeśli wybierzesz ten sposób zapłaty zostaniesz przekierowany przez TPay.com na stronę PayPal, gdzie w bezpieczny sposób będziesz mógł zapłacić swoją kartą kredytową.

Płatność przez PayPal.
Jeśli posiadasz konto w PayPal możesz zapłacić także poprzez konto w systemie PayPal.

Druczek - przelew lub wpłata z dowolnego banku lub placówki realizującej transfery pieniężne. TPay.com umożliwia wygenerowanie i wydrukowanie druczka z wypełnionymi danymi do płatności. Przy użyciu druczka można dokonać płatności w dowolnym miejscu w którym realizowane są transfery pieniężne, np.: - na Poczcie Polskiej, - w agencjach opłacających rachunki, - w sklepach sieciowych m.in. E.Leclerc, Real, Albert, Stokrotka, Żabka, Carrefour, Globi, Champion, - na stacjach benzynowych m.in PKN Orlen, Statoil - oraz w wielu innych punktach, w których przyjmowane są wpłaty.

Płatności księgowane są przez 24h przez 7 dni w tygodniu.
W zależności od wybranej metody płatności czas oczekiwania na zaksięgowanie płatności może wynosić od minuty do kilku dni roboczych (w przypadku płatności druczkiem na Poczcie Polskiej lub w innej agencji płatniczej).
Szczegóły dotyczące czasu księgowania w zależności od wybranej metody płatności można znaleźć na stronie:
https://tpay.com/metody-platnosci
O zaksięgowaniu płatności zostaną Państwo poinformowani e-mailem przez TPay.com.


Jeśli mają Państwo pytania, prosimy do nas napisać lub odwiedzić podstronę z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania: FAQ
Umożliwiamy szybkie, bezpieczne i wygodne płatności za pomocą serwisu tpay.com
Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

Zastrzegamy, iż wzorcowe prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace inżynierskie, prace semestralne, prace zaliczeniowe, referaty, biznes plany, plany marketingowe i inne opracowania jakie oferujemy mają wyłącznie charakter informacyjny. Każda praca magisterska, licencjacka, inżynierska lub inna praca dyplomowa zakupiona w serwisie musi być traktowana wyłącznie jako wzór, przykład do przygotowania własnej pracy naukowej, przyspieszjąc tym samym proces pisania pracy całkowicie zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem przesłanych przez nas prac. Należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących przepisów Prawa Autorskiego oraz Art. 272


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Copyright © by PraceDyplomowe.edu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.