Mamy 13984

przykładowe prace

...
...największy zbiór zawierający

gotowe wzory prac

w sieci!
logo PraceDyplomowe.edu.pl

   katalog gotowych wzorów

zdjecie-przykladowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-wzor-pracy-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-gotowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl
Tu przeszukasz całą bazę prac w sposób szybki i zautomatyzowany.
Zobacz prace podzielone tematami:

Jak kupić pracę

Składanie zamówień jest bardzo proste. Do złożenia zamówienia potrzebny jest jedynie Twój adres e-mail. Obok każdego tematu pracy jak również pod spisem treści znajduje się przycisk "Złóż zamówienie" za pośrednictwem którego można złożyć zamówienie na wybraną pracę.


Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia tpay.com
Krok 1. Wybór pracy.
W pierwszej kolejności, niezależnie czy chcesz zamówić całą pracę, jej część czy tylko konspekt do prezentowanej pracy, należy przejść na stronę z pracą i kliknąć przycisk "Złóż zamówienie".


Krok 2. Składanie zamówienia poprzez formularz.
Po wciśnięciu przycisku "Złóż zamówienie" otwiera się strona Zamówienia.

Dwa pierwsze pola wypełnione zostają automatycznie tematem i numerem pracy której dotyczy zamówienie.
Pól tych nie należy edytować. Chcąc zamówić inną pracę, po prostu przejdź na stronę pracy która Cię interesuje i tam kliknij w przycisk "Złóż zamówienie".

W kolejnym polu należy sprecyzować swoje zamówienie. Można zamówić: całą pracę, część pracy lub konspekt pracy.
 • Domyślnie zaznaczony jest guzik "całą pracę", co oznacza że zamawiasz całą, kompletną pracę. Za pomocą pozostałych guzików możesz zmienić zamówienie na część pracy lub konspekt pracy.
 • Jeśli zamawiasz część wybranej pracy wybierz: guzik "część pracy" oraz zaznacz które części pracy zamawiasz.
 • Jeśli chcesz zamówić tylko konspekt pracy zaznacz guzik "konspekt".

  W kolejnym polu "Wiadomość" możesz umieścić dodatkowe informacje dotyczące zamówienia, które zostaną przekazne do nas wraz z Twoim zamówieniem.

  W następnym polu "Imię lub pseudonim" możesz podać swoje imię, nazwisko, pseudonim lub pozostawić to pole puste. Nie wymagane jest przez nas podawanie jakichkolwiek danych osobowych. W celu przyjęcia i dalszej realizacji zamówienia niezbędny jest tylko Twój adresu e-mail na który ma zostać wysłany zamawiany materiał.
  W zależności od wybranego sposobu zapłaty, w trakcie procesu płatności na stronach instytucji autoryzujących płatności, możesz być poproszony przez te instytucje o podanie swoich danych osobowych. W szczególności przy płatności kartą płatniczą, aby przeciwdziałać oszustwom i praniu brudnych pieniędzy, instytucje autoryzujące zawsze wymagają podania pełnych danych osobowych.

  Kolejne pole "Twój adres e-mail" jest polem obowiązkowym do wypełnienia. Na podany w tym polu adres e-mail będzie wysłany zamówiony materiał i na ten adres będziemy kierowali do Ciebie wszelką korespondencję.
  Jeżeli chciałbyś otrzymać zamawiany materiał na inny adres e-mail, niż ten podany w zamówieniu, napisz o tym w oknie 'Wiadomość'.

  Na końcu należy zaakceptować regulamin i kliknąć przycisk "Zamawiam".


  Krok 3. Potwierdzenie zamówienia.
  Jeżeli wszystkie pola zostały wypełnione prawidłowo na kolejnej stronie pojawi się potwierdzenie przyjęcia zamówienia.
  Potwierdzenie przyjęcia zamówienia znajdziesz także w e-mailu wysłanym przez nas na Twoją skrzynkę pocztową.

  Potwierdzenie zamówienia, oprócz informacji podanych przez Ciebie w zamówieniu, zawiera: numer zamówienia, wartość zamówienia czyli kwotę do zapłaty oraz link do bezpiecznych płatności on-line.

  Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia firma TPay.com - jeden z największych polskich pośredników finansowych obsługujących płatności internetowe.

  Aby sfinalizować zamówienie i dokonać płatności należy kliknąć w link/przycisk "Kup teraz".


  Krok 4. Realizacja płatności.
  Po kliknięciu w link/przycisk "Kup teraz" nastąpi przekierowanie do systemu bezpiecznych płatności online w TPay.com.
  TPay.com to jeden z największych polskich pośredników finansowych obsługujących płatności internetowe, który jest gwarancją bezpieczeństwa, szybkości i wygody płatności.

  Jeżeli występują niezależne od nas problemy z połączeniem z systemem płatności, skontaktuj się z nami.

  Na pierwszej stronie w TPay.com zostaniesz poproszony o wybór metody płatności.
  Możesz wybrać kilka sposobów:
  - e-transfer ze swojego banku,
  - przelew online ze swojego banku,
  - płatność kartą płatniczą,
  - płatność przez ePortfel MoneyBookers / Skrill,
  - druczek czyli przelew lub wpłata z dowolnego banku lub placówki realizującej transfery pieniężne.

  Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

  E-transfer.
  Dzięki e-transferowi podczas zakupów po przekierowaniu na stronę banku przez serwis Transferuj.pl i zalogowaniu otrzymasz automatycznie uzupełnione wszystkie pola przelewu i nie będiesz mógł ich zmienić. Taka forma dokonywania zapłaty gwarantuje szybkość, bezpieczeństwo oraz weliminowanie pomyłki przy przepisywaniu danych.

  Przelew online.
  Jeżeli Twój bank nie obsługuje e-transferów Transferuj.pl poprosi o zapisanie danych do realizacji płatności i przekieruje Cię do strony logowania Twojego banku. Po zalogowaniiu na stronie swojego banku będziesz musiał samodzielnie wypełnić wszystkie pola przelewu podanymi przez Transferuj.pl wartościami. Jeżeli nie chcesz przepisywać danych Transferuj.pl umożliwia zainstalowanie specjalnego dodatku do przeglądarki który wypełni wszystkie pola za Ciebie.

  Płatność kartą płatniczą.
  Transferuj.pl przyjmuje płatności kartami płatniczymi przy współpracy z MoneyBookers. Akceptowane karty to m.in: VISA, MASTERCARD, DINERSCLUB, AMERICAN EXPRESS, JBC, DELTA/VISA DEBIT, VISA ELECTRON. Jeśli wybierzesz ten sposób zapłaty zostaniesz przekierowany przez Transferuj.pl na stronę MoneyBookers, gdzie w bezpieczny sposób będziesz mógł zapłacić swoją kartą kredytową.

  Płatność przez ePortfel MoneyBookers / Skrill.
  Jeśli posiadasz konto w Moneybookers możesz zapłacić także poprzez elektroniczną portmonetką Moneybookers.

  Druczek - przelew lub wpłata z dowolnego banku lub placówki realizującej transfery pieniężne. Transferuj.pl umożliwia wygenerowanie i wydrukowanie druczka z wypełnionymi danymi do płatności. Przy użyciu druczka można dokonać płatności w dowolnej placówce realizującej transfery pieniężne. Może to być inny bank, Poczta Polska, dowolna agencja opłacająca rachunki, dowolny sklep w którym można płacić rachunki lub każde inne miejsce w którym można zlecić transfer pieniężny na konto.

  Po wybraniu preferowanego sposóbu zapłaty, w zależności od wybranej metody płatności, nastąpi przekierowanie na stronę logowania Twojego banku lub na stronę Moneybookers.

  Po dokonaniu zapłaty nastąpi powrotne przekierowanie na stronę Transferuj.pl, na której po zaksięgowaniu Twojej płatności na naszym koncie zostanie wyświetlona informacja o zakończeniu procesu płatności z sukcesem. Informacja ta będzie automatycznie wysłana także na Twój adres e-mail, więc nie ma konieczności oczekiwania na stronie na zaksięgowanie płatności, choć zazwyczaj zajmuje to kilka chwil.  Co dalej po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności.

  Płatność.
  Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem jego przyjęcia i danymi do płatności. Po dokonaniu zapłaty należy oczekiwać na e-mail informujący o zaksięgowaniu Twojej płatności na naszym koncie. W zależności od wybranej metody płatności czas oczekiwania na zaksięgowanie płatności może wynosić od minuty do kilku dni roboczych. W przypadku większości dostępnych metod płatności jest to zaledwie kilka minut. Szczegóły dotyczące czasu księgowania w zależności od wybranej metody płatności możesz znaleźć na stronie:
  https://transferuj.pl/metody-platnosci.html

  Informacja o zaksięgowaniu płatności.
  O zaksięgowaniu Twojej płatności zostaniesz poinformowany w wiadomości e-mail od Transferuj.pl. Transferuj.pl wysyła taką wiadomość jednocześnie do Ciebie i do nas. Do realizacji wysyłki Twojego zamówienia możemy zatem przystąpić odrazu po otrzymaniu tej wiadomości.

  Wysyłka.
  Po otrzymaniu wiadomości o zaksięgowaniu płatności należy oczekiwać na zamówiony materiał. Materiał wysyłamy na podany w zamówieniu adres e-mail. Zamówienia realizujemy na bieżąco codziennie przez 7 dni w tygodniu. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od pory o jakiej wpłynie do nas informacja o zaksięgowaniu Twojej płatności. 90% zamówień realizowana jest w czasie nie przekraczającym 1h od otrzymania informacji o zaksięgowaniu. Wszystkie zamówienia staramy się realizować w czasie nie przekraczającym 24h.


  Uwaga:
  Skontaktuj się z nami na adres biuro@PraceDyplomowe.edu.pl zawsze gdy:
 • w przeciągu godziny od złożenia zamówienia nie otrzymasz wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienie,
 • napotkasz na jakiekolwiek problemy z działaniem formularza zamówienia lub
 • wystąpią niezależne od nas problemy z połączeniem z systemem płatności.

  Więcej informacji o płatnościach za pośrednictwem Transferuj.pl możesz przeczytać na stronach:
  https://transferuj.pl/metody-platnosci.html
  https://transferuj.pl/jak-to-dziala.html
  https://transferuj.pl/faq.html#kupujacy
  https://transferuj.pl/gwarancja-jakosci.html


  Jeśli masz pytania, napisz do nas lub odwiedź podstronę FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

 • Zastrzegamy, iż wzorcowe prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace inżynierskie, prace semestralne, prace zaliczeniowe, referaty, biznes plany, plany marketingowe i inne opracowania jakie oferujemy mają wyłącznie charakter informacyjny. Każda praca magisterska, licencjacka, inżynierska lub inna praca dyplomowa zakupiona w serwisie musi być traktowana wyłącznie jako wzór, przykład do przygotowania własnej pracy naukowej, przyspieszjąc tym samym proces pisania pracy całkowicie zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem przesłanych przez nas prac. Należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących przepisów Prawa Autorskiego oraz Art. 272


  Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
  Copyright © by PraceDyplomowe.edu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.