Mamy 15125

przykładowe prace

...
...największy zbiór zawierający

gotowe wzory prac

w sieci!
logo PraceDyplomowe.edu.pl

   katalog gotowych wzorów

zdjecie-przykladowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-wzor-pracy-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-gotowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl
Tu przeszukasz całą bazę prac w sposób szybki i zautomatyzowany.
Zobacz prace podzielone tematami:

Dla Państwa stworzyliśmy dział Pytania zawierający najczęściej zadawane przez Państwa pytania:

1. W jaki sposób mogę zamówić pracę?
2. Jak mogę odebrać pracę?
3. Czy plik z pracą zmieści się na moją skrzynkę e-mail?
4. Czy mogę odebrać pracę osobiście lub za pobraniem?
5. Jaką mam gwarancję, że otrzymam pracę po zapłaceniu za nią?
6. Co w przypadku, gdy przesłany przez Serwis plik będzie uszkodzony, nieczytelny lub gdy e-mail nie dojdzie?
7. Czy jest możliwość zwrotu lub wymiany pracy, jeśli nie spełni moich oczekiwań?
8. Czy zamawiając pracę we fragmentach zapłacę tyle samo?
9. Jaki jest czas oczekiwania na zamówioną pracę?
10. Jak najszybciej mogę otrzymać pracę?
11. Czy mogę otrzymać pracę po przesłaniu potwierdzenia wykonania przelewu?
12. Czy oprócz pliku z pracą mogę otrzymać wydrukowaną pracę?
13. Skąd będzie wiadomo, że przelew jest ode mnie oraz która praca i na jakiego e-maila ma być wysłana?
14. Czy moje dane nie będą nikomu udostępnione?
15. Czy oferowane przez Serwis prace to nie plagiaty?
16. Dlaczego oferowane prace mają tak niskie ceny?
17. Czy istnieje możliwość modyfikowania, skracania, rozbudowywania bądź wnoszenia przez Serwis poprawek do pracy?
18. Jaka jest gwarancja jakości oferowanej przez Serwis pracy?
19. Czy prace zawierają przypisy i bibliografię?
20. Czy prace zawierają wykresy, zdjęcia, zrzuty ekranowe, table i inne elementy graficzne?
21. Jaką czcionką napisane są prace i jak są sformatowane?
22. Czy Serwis zajmuje się pisaniem prac na zlecenia?
23. Nie znalazłem/am w ofercie swojego tematu pracy. Czy oznacza to, że go nie ma?
24. Jak mogę sprzedać swoją pracę?

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytanie, prosimy do nas napisać.
Na wszystkie e-maile odpowiadamy najpóźniej w przeciągu 24h.
1. Jak mogę zamówić pracę?
Składanie zamówień jest bardzo proste. Do złożenia zamówienia potrzebny jest jedynie adres e-mail. Obok każdego tematu pracy jak również pod spisem treści znajduje się przycisk "Złóż zamówienie" za pośrednictwem którego można złożyć zamówienie na wybraną pracę. Bardzo szczegółowo cały proces zamawiania i realizacji zamówienia krok po kroku został opisany na podstronie Jak kupić

powrót do początku strony2. W jaki sposób mogę odebrać pracę?
Prace wysyłane są na adres e-mail podany przez Państwa w trakcie składania zamówienia. Oczywiście praca może być wysłana również na inny wskazany przez Państwa adres e-mail, bądź na kilka Państwa adresów e-mail: np. na adres firmowy i adres prywatny/domowy.
powrót do początku strony3. Czy plik z pracą zmieści się na moją skrzynkę e-mail?
Praca sformatowana w sposób prawidłowy ma zazwyczaj objętość około 1-3MB, więc zmieści się na każdą skrzynkę pocztową, również darmową. Zdarzają się prace z dużą ilością fotografii, schematów lub innych elementów graficznych, które przekraczają swoim rozmiarem 10MB. Są to zazwyczaj prace z kierunków technicznych. Obecne skrzynki pocztowe (również te darmowe) mają znaczne pojemności, przekraczające kilkaset MB. Gdyby mimo wszystko Państwa skrzynka była za mała możemy, po konsultacji z Państwem, przesłać podzieloną pracę w kilu e-mailach. W ostateczności istnieje również możliwość, po konsultacji z Państwem, umieszczenia pliku z pracą na naszym serwerze, skąd bez problemu będą ją Państwo mogli pobrać bezpośrednio na swój komputer.
powrót do początku strony4. Czy mogę odebrać pracę za pobraniem lub osobiście?
Nie ma możliwości odbioru osobistego pracy ani przesłania pracy za pobraniem. Prowadzimy wyłącznie wysyłkę prac poprzez internet. Proszę zajrzeć do zakładki Wysyłka. Tam szczegółowo został opisany sposób realizacji zamówienia.
powrót do początku strony5. Jaką mam gwarancję, że otrzymam pracę po zapłaceniu za nią?
Jeśli mają Państwo obawy co do bezpieczeństwa transakcji możemy zaproponować aby przed dokonaniem jakiejkolwiek płatności zamówili Państwo tzw. "próbkę", czyli fragment pracy, składający się z od kilku do kilkunastu wyrywkowo wybranych stron z pracy. Oprócz zamówienia próbki mogą Państwo dodatkowo rozłożyć zamówienie na raty poprzez zamawianie opracowania w częściach. W formularzu zamówienia istnieje możliwość określenia wielkości zamówienia czyli czy chcą Państwo zamówić całą pracę czy jej cześć.

powrót do początku strony6. Co w przypadku, gdy przesłany przez Serwis plik będzie uszkodzony, nieczytelny lub gdy e-mail w ogóle nie dojdzie?
Standardowo prace wysyłamy zapisane w programie Microsoft Wordzie (plik z rozszerzeniem .doc lub .docx), zatem nie powinno być żadnych problemów z odczytem pracy. Na Państwa życzenie praca może być dodatkowo zapisana i wysłana w programach:
- Open Office (plik z rozszerzeniem .odt),
- Adobe Acrobat (plik z rozszerzeniem .pdf).
Istnieje możliwość wysyłania prac także w innych formatach, jeśli Państwo zechcą, o ile oczywiście technicznie będziemy w stanie zapisać plik w podanym przez Państwa formacie.
Jeżeli wystąpią jakiekolwiek kłopoty w odebraniu lub odczytaniu pliku z pracą mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Plik z pracą wysyłany jest do skutku w postaci poprawnego doręczenia i odczytania pracy na Państwa komputerze.
powrót do początku strony7. Czy jest możliwość zwrotu lub wymiany pracy jeśli nie spełni moich oczekiwań?
Przesyłany dokument nie ma żadnych zabezpieczeń przed kopiowaniem, więc nie ma możliwości zwrotu lub wymiany przesłanej pracy bez uzasadnionego powodu. Prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów. Zachęcamy do zakupu pracy w ratach, co szczegółowo zostało opisane w zakładce Gwarancje. Wszystkie prezentowane na stronie prace zostały już obronione. Często jednak wymagania stawiane pracom różnią się w zależności od uczelni, kierunku czy promotora. Dlatego prosimy o zadawanie pytań i przedstawianie wszelkich wymagań dotyczących pracy przed dokonaniem zakupu. W przypadku wykrycia rażących błędów lub braków w pracy prosimy o opisanie i złożenie stosownej reklamacji zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie.
powrót do początku strony8. Czy zamawiając pracę w ratach/kawałkach zapłacę tyle samo?
Nie, im więcej części pracy jest zamawiane jednorazowo tym cena każdej z części jest niższa.
powrót do początku strony9. Jaki jest czas oczekiwania na pracę?
Zamówienia realizujemy na bieżąco codziennie przez 7 dni w tygodniu.
Do realizacji zamówienia przystępujemy niezwłoczenie po zaksięgowaniu Państwa płatności.
W rezultacie 90% zamówień realizowana jest poniżej 1h od momentu zaksięgowania płatności.
Wszystkie zamówienia staramy się realizować w czasie nie przekraczającym 24h.

W zależności od obciążenia sieci blockchain oraz wybranej wysokości opłaty za przesłanie czas potrzebny by płatność do nas dotarła waha się zazwyczaj w przedziale od 10 do 30 minut.

powrót do początku strony10. Jak najszybciej mogę otrzymać pracę?
Czas oczekiwania na pracę może wynieść zaledwie kilka minut od potwierdzenia transakcji. Do realizacji zamówienia przystępujemy niezwłoczenie po otrzymaniu potwierdzenia Państwa transakcji. Jeżeli nasz pracownik jest przy komputerze i przelew będzie zaksięgowany natychmiast to pracę mogą Państwo odebrać już po kilku minutach. Potwierdzenie transakcji pojawia się zazwyczaj po od 10 do 30 minut - w zależności od obciążenia sieci blockchain oraz ustawionej wysokości opłaty za transakcję.

powrót do początku strony11. Czy oprócz pliku z pracą mogę otrzymać wydrukowaną pracę?
Nie wysyłamy wydrukowanych prac. Prace wysyłane są wyłącznie drogą elektroniczną. Otrzymany plik z pracą można zapisać na CD/DVD, pendrive'ie i wydrukować u siebie w domu lub w punkcie świadczącym takie usługi.
powrót do początku strony12. Skąd będzie wiadomo, że przelew jest ode mnie oraz która praca i na jakiego maila ma być wysłana?
Każdemu zamówieniu nadawany jest unikalny identyfikator. Pozwala to nam na jednoznaczne zidentyfikowanie co i do kogo mamy wysłać. Materiały wysyłane są na e-mail, który podają Państwo w zamówieniu. Jeśli mają Państwo życzenie, aby praca była wysłana na inny adres lub na kilka adresów, prosimy o podanie ich w korespondencji e-mail lub odrazu w zamówieniu.
powrót do początku strony13. Czy moje dane nie będą nikomu udostępnione?
Nie udostępniamy nikomu danych osobowych naszych klientów. Podejmując współpracę z naszym Serwisem, zyskują Państwo gwarancję pełnej dyskrecji i całkowitej anonimowości. W celu zrealizowania zamówienia wymagany jest wyłącznie adres e-mail. Zamówienie identyfikowane jest wyłącznie po tytule przelewu-identyfikatorze. Nie wymagamy podawania żadnych danych osobowych.
powrót do początku strony14. Czy oferowane przez Serwis prace to nie plagiaty?
Wszystkie prace prezentowane na stronie www zostały już napisane i obronione. Niedozwolone jest oddawanie kupionej pracy jako własnej. Pracę należy wykorzystać jako wzór, przykład lub schemat przy pisaniu własnej pracy. Zakupiona u nas praca pozwala na znaczne skrócenie i uproszczenie procesu pisania pracy, nie stanowi natomiast "gotowca" do oprawienia i oddania w dziekanacie. Nie polecamy korzystania z usług serwisów, oferujących "pisanie prac", które często działają w sposób nierzetelny. Owe serwisy często sprzedają gotowe lub poskładane prace (z kilku już napisanych materiałów) jako nowe i autorskie. W ten sposób klienci tych serwisów otrzymują materiał warty 100-400zł za cenę kilku tysięcy złotych. Poprawki w tego typu serwisach odkładane są często w nieskończoność. Brak wykonywania poprawek tłumaczy się zazwyczaj faktem, iż osoba która pisała materiał już dla firmy piszącej nie pracuje. Można odnaleźć nawet zapisy w regulaminach tychże serwisów, określające iż w takich przypadkach klientowi zwraca się zaledwie 10% wpłaconych pieniędzy. Zachęcamy zatem do zakupu gotowej-przykładowej pracy i na jej podstawie wykonania własnej autorskiej pracy, wówczas będą Państwo mieli pewność że Państwa praca to nie plagiat i nie będą Państwo poświadczać nieprawdy co do autorstwa pracy przy składaniu jej w dziekanacie.
powrót do początku strony15. Dlaczego oferowane prace mają tak niskie ceny?
Są to już napisane, gotowe prace. Pracę należy wykorzystać jako wzór lub schemat przy pisaniu własnej pracy. Wszelkie modyfikacje i poprawki należy wykonać we własnym zakresie. Wiele serwisów oferujących "pisanie prac" działa w sposób nierzetelny, oferując napisanie "nowego" tekstu. Owe serwisy często sprzedają gotowe lub poskładane prace (z kilku już napisanych materiałów) jako nowe i autorskie. W ten sposób klienci tych serwisów otrzymują materiał warty 100-400zł za cenę 2-3 tysięcy zł. Tego typu serwisy najczęściej odkładają później w nieskończoność wykonywanie poprawek tłumacząc się faktem, iż osoba która pisała materiał już dla nich nie pracuje. Można odnaleźć nawet zapisy w regulaminach tychże serwisów, określające iż w takich przypadkach klientowi zwraca się zaledwie 10% wpłaconych pieniędzy. Zachęcamy zatem do zakupu gotowej pracy i na jej podstawie wykonania własnej autorskiej pracy.
powrót do początku strony16. Czy istnieje możliwość modyfikowania, skracania, rozbudowywania bądź wnoszenia przez Serwis poprawek do pracy?
Nie. Z naszej strony otrzymują Państwo gotową, przykładową, wzorcową, napisaną i obronioną już pracę. Nie modyfikujemy, nie skracamy, nie przerabiamy prac.
powrót do początku strony17. Jaka jest gwarancja jakości oferowanej przez Serwis pracy?
Wszystkie oferowane prace są już obronione, tym samym zostały zweryfikowane i przeszły szereg poprawek nanoszonych przez promotorów. Mimo to polecamy zakup pracy w ratach, co pozwoli Państwu (nie inwestując większej kwoty na zakup pracy) na sukcesywne czytanie i sprawdzanie pracy we fragmentach wedle własnego uznania. Więcej szczegółów na ten temat znajdą Państwo w zakładce Gwarancje.
powrót do początku strony18. Czy prace zawierają przypisy i bibliografię?
Poza zaledwie kilkoma wyjątkami wszystkie prace prezentowane w serwisie zawierają przypisy oraz bibliografię/literaturę. Aby prace mogły zostać dopuszczone do obrony, musiały spełniać wszystkie wymagania stawiane pracom naukowym na danej uczleni, w której były bronione. Wyjątki o których mowa, to prace w pełni autorskie oraz niektóre prace dyplomowe ze szkół policealnych. W tych przypadkach na stronie www pod spisem treści umieszczana jest uwaga, iż praca nie posiada np. przypisów lub bibliografii. Istnieje kilka technik wykonywania przypisów, dlatego zawsze najlepiej przed zamówieniem konkretnej pracy dopytać o format przypisów.
powrót do początku strony19. Czy prace zawierają wykresy, zdjęcia, zrzuty ekranowe, table i inne elementy graficzne?
Tak, prawie wszystkie prezentowane prace zawierają elementy graficzne. Aby prace mogły być dopuszczone do obrony musiały spełniać wszystkie wymagania stawiane pracom naukowym na danej uczleni, w której następnie były bronione. W zależności od charakteru i kierunku pracy może się w niej znajdować bardzo dużo grafiki (np. prace techniczne czy badawcze) jak również pracę może stanowić wyłącznie tekst. Najbezpieczniej zawsze przed złożeniem zamówienia dowiedzieć się o szczegóły w sprawie konkretnej pracy, którą są Państwo zainteresowani.
powrót do początku strony20. Jaką czcionką napisane są prace i jak są sformatowane?
Najczęsciej spotykana czcionka to Times New Roman 12. Zdarzają się również prace pisane innym rodzajem czcionki lub rozmiarem np. 13 lub 14. Najczęstszy format pracy to interlinia 1,5, marginesy 2,5 i na oprawę 1,0. Najbezpieczniej przed złożeniem zamówienia dopytać jeszcze o szczegóły w sprawie konkretnej pracy, którą są Państwo zainteresowani.
powrót do początku strony21. Czy Serwis zajmuje się pisaniem prac na zlecenia?
Nie, nie przyjmujemy zleceń na pisanie prac. Nasza oferta to wyłącznie gotowe prace w kategorii wzorów. Nie polecamy korzystania z usług serwisów oferujących "pisanie prac", które często działają w sposób nierzetelny. Owe serwisy często sprzedają gotowe lub poskładane prace (z kilku już napisanych materiałów) jako nowe i autorskie. W ten sposób klienci tych serwisów otrzymują materiał warty 100-400zł za cenę kilku tysięcy złotych. Poprawki w tego typu serwisach odkładane często w nieskończoność. Brak wykonywania poprawek tłumaczy się faktem, iż osoba która pisała materiał już dla firmy piszącej nie pracuje. Można odnaleźć nawet zapisy w regulaminach tychże serwisów, określające iż w takich przypadkach klientowi zwraca się zaledwie 10% wpłaconych pieniędzy. Zachęcamy zatem do zakupu gotowej pracy i na jej podstawie napisania własnej autorskiej pracy. Wówczas będą Państwo mogli spokojnie podejść do obrony, nie obawiając się, że Państwa praca może okazać się plagiatem.
powrót do początku strony22. Nie znalazłem/am w ofercie swojego tematu pracy. Czy oznacza to, że go nie ma?
Staramy sie na bieząco aktualizować ofertę na stronie. Jeżeli nie znajdą Państwo na naszej stronie swojego tematu, to prosimy o przesłanie go na nasz adres e-mail, być może poszukiwany temat nie został jeszcze zamieszczony w serwisie. Odpowiemy Państwu czy jesteśmy w posiadaniu podanego tematu lub czy będziemy mogli go dla Państwa zdobyć. Na wszystkie e-maile odpowiadamy najpóźniej w przeciągu 24h.
powrót do początku strony23. Jak mogę sprzedać swoją pracę?
Wystarczy wysłać do nas kilka informacji o pracy. Nie muszą Państwo przesyłać samej pracy. Wszystkie szczegóły wystawiania prac na sprzedaż zostały zamieszczone w zakładce Sprzedaj pracę.


powrót do początku strony
Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytanie, prosimy do nas napisać.
Na wszystkie e-maile odpowiadamy najpóźniej w przeciągu 24h.

Szybkie i wygodne płatności.
dostepne formy płatności


Zastrzegamy, iż wzorcowe prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace inżynierskie, prace semestralne, prace zaliczeniowe, referaty, biznes plany, plany marketingowe i inne opracowania jakie oferujemy mają wyłącznie charakter informacyjny. Każda praca magisterska, licencjacka, inżynierska lub inna praca dyplomowa zakupiona w serwisie musi być traktowana wyłącznie jako wzór, przykład do przygotowania własnej pracy naukowej, przyspieszjąc tym samym proces pisania pracy całkowicie zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem przesłanych przez nas prac. Należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących przepisów Prawa Autorskiego oraz Art. 272


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Copyright © by PraceDyplomowe.edu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.