Służby ratowniczo – gaśnicze powiatu jako element ochrony ludności

Wstęp.

Organizacja i przygotowanie podmiotów ratowniczych do prowadzenia działań ratowniczych w ramach Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego.
      1.1. Podstawy prawne organizacji i funkcjonowania podmiotów ratowniczych Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego.
      1.2. Dysponowanie, organizacja stanowisk kierowania podmiotami KSRG w dziedzinach ratowniczych.
      1.3. Organizacja Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego na szczeblu powiatu.

Metodologiczne podstawy badań własnych.
      2.1. Geneza problemu.
      2.2. Przedmiot badań.
      2.3. Cel badań.
      2.4. Ogólny problem badawczy i problemy szczegółowe.
      2.5. Hipotezy badawcze.
      2.6. Zastosowane metody, techniki oraz narzędzia badawcze.
      2.7. Teren i organizacja badań.

Działalność służb ratowniczo-gaśniczych powiatu łosickiego w badaniach własnych.
      3.1. Rodzaje i skala zagrożeń, jakie występować mogą na terenie powiatu łosickiego.
      3.2. Organizacja Systemu Ratowniczo-Gaśniczego powiatu łosickiego.
      3.3. Sposoby przygotowywania jednostek straży pożarnych powiatu łosickiego, funkcjonujących w ramach KSRG do zadań oraz efekty ich realizacji.
      3.4. Sposoby przygotowywania do działań współdziałających ze sobą podmiotów ratowniczych powiatu łosickiego, funkcjonujących w ramach KSRG oraz rezultaty realizacji tych działań.
      3.5. Organizacja i przygotowanie podmiotów ratowniczych powiatu łosickiego, funkcjonujących w ramach KSRG w świetle obowiązujących uregulowań prawnych.
      3.6. Współpraca pomiędzy służbami ratowniczo-gaśniczymi w powiecie łosickim - jej mocne i słabe strony.
      3.7. Działalność podmiotów ratowniczych powiatu łosickiego, funkcjonujących w ramach KSRG w ocenie przełożonych lokalnej społeczności.

Zakończenie.
Bibliografia.