Mamy 13984

przykładowe prace

...
...największy zbiór zawierający

gotowe wzory prac

w sieci!
logo PraceDyplomowe.edu.pl

   katalog gotowych wzorów

zdjecie-przykladowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-wzor-pracy-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-gotowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl
Tu przeszukasz całą bazę prac w sposób szybki i zautomatyzowany.
Zobacz prace podzielone tematami:

Numer pracy:   11720
Temat pracy:  

Coaching, mentoring, tutoring jako nowe metody nauczania

Liczba stron:   61

Spis treści / plan pracy:

Wstęp.........2

      Coaching.........4
      Mentoring.........22
      Tutoring.........41

Zakończenie.........57
Bibliografia.........59
Źródła internetowe.........61
Wykaz tabel.........61

Opis zawartości pracy:


   W pierwszym rozdziale pracy autor przedstawia definicję coachingu, podejmuje ten temat w odniesieniu do treningu efektywności, obala mity dotyczące pojęcia samego coachingu oraz zaprezentuje kilka najważniejszych ćwiczeń i zadań coachingowych.
   Drugi rozdział został poświęcony mentoringowi, wyjaśnieniu jego definicji, wskazanie na cele jakie przed sobą stawia, autor opisuje relacji pomiędzy mentorem a jego podopiecznymi.
   W trzecim rozdziale autor zwraca się w stronę tutoringu, podkreślam jego istotne znaczenie w dziedzinach edukacji oraz wskazuję na system nauki, którym się posługuje. Każdy rozdział prócz definicji danego pojęcia zawiera również informacje o funkcjach jakie pełni dana metoda, o tym kim jest dobry coach, mentor i tutor oraz zostaną przedstawione narzędzia i techniki przez nich wykorzystywane w pracy z podopiecznym. Metody treningowe przedstawione w niniejszej pracy wykorzystywane są z powodzeniem w praktyce gospodarczej w celu motywowania pracowników, kierowników, właścicieli podmiotów do jeszcze lepszej pracy nad sobą. Poza tym dostosowanie uczelni wyższych do otoczenia biznesowego może poprawić jakość kształcenia, podnieść poziom wiedzy, co w konsekwencji będzie prowadziła do konkurowania o studenta. Szkolnictwo wyższe w Polsce ma bogate tradycje, lecz coraz wyraźniej uwidaczniają się wady, wskazujące na potrzebę głębokiej reformy. Dotyczy to przede wszystkim tych uczelni niepaństwowych, w których głównym kryterium naboru studentów jest zysk, a nie poziom wiedzy. Dotyczy to też sposobu przekazywania i egzekwowania wiedzy na studiach wyższych. Bardzo często bowiem studenci nie są przygotowani ani do pracy w zawodzie ani do odnalezienia się na rynku pracy.    
   


Zamawiam:
Wartość zamówienia: PLN
Twój e-mail:


Jeśli chcesz zadać pytanie dotyczące tej pracy, kliknij w poniższy przycisk.Na wszystkie zapytania odpowiadamy codziennie, najpóźniej w przeciągu 24h.

Szybkie i wygodne płatności.
dostepne formy płatności


Zastrzegamy, iż wzorcowe prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace inżynierskie, prace semestralne, prace zaliczeniowe, referaty, biznes plany, plany marketingowe i inne opracowania jakie oferujemy mają wyłącznie charakter informacyjny. Każda praca magisterska, licencjacka, inżynierska lub inna praca dyplomowa zakupiona w serwisie musi być traktowana wyłącznie jako wzór, przykład do przygotowania własnej pracy naukowej, przyspieszjąc tym samym proces pisania pracy całkowicie zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem przesłanych przez nas prac. Należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących przepisów Prawa Autorskiego oraz Art. 272


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Copyright © by PraceDyplomowe.edu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.