Mamy 13940

przykładowe prace

...
...największy zbiór zawierający

gotowe wzory prac

w sieci!
logo PraceDyplomowe.edu.pl

   katalog gotowych wzorów

zdjecie-przykladowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-wzor-pracy-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-gotowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl
Tu przeszukasz całą bazę prac w sposób szybki i zautomatyzowany.
Zobacz prace podzielone tematami:

Numer pracy:   11720
Temat pracy:  

Coaching, mentoring, tutoring jako nowe metody nauczania

Liczba stron:   61

Spis treści / plan pracy:

Wstęp.........2

      Coaching.........4
      Mentoring.........22
      Tutoring.........41

Zakończenie.........57
Bibliografia.........59
Źródła internetowe.........61
Wykaz tabel.........61

Opis zawartości pracy:


   W pierwszym rozdziale pracy autor przedstawia definicję coachingu, podejmuje ten temat w odniesieniu do treningu efektywności, obala mity dotyczące pojęcia samego coachingu oraz zaprezentuje kilka najważniejszych ćwiczeń i zadań coachingowych.
   Drugi rozdział został poświęcony mentoringowi, wyjaśnieniu jego definicji, wskazanie na cele jakie przed sobą stawia, autor opisuje relacji pomiędzy mentorem a jego podopiecznymi.
   W trzecim rozdziale autor zwraca się w stronę tutoringu, podkreślam jego istotne znaczenie w dziedzinach edukacji oraz wskazuję na system nauki, którym się posługuje. Każdy rozdział prócz definicji danego pojęcia zawiera również informacje o funkcjach jakie pełni dana metoda, o tym kim jest dobry coach, mentor i tutor oraz zostaną przedstawione narzędzia i techniki przez nich wykorzystywane w pracy z podopiecznym. Metody treningowe przedstawione w niniejszej pracy wykorzystywane są z powodzeniem w praktyce gospodarczej w celu motywowania pracowników, kierowników, właścicieli podmiotów do jeszcze lepszej pracy nad sobą. Poza tym dostosowanie uczelni wyższych do otoczenia biznesowego może poprawić jakość kształcenia, podnieść poziom wiedzy, co w konsekwencji będzie prowadziła do konkurowania o studenta. Szkolnictwo wyższe w Polsce ma bogate tradycje, lecz coraz wyraźniej uwidaczniają się wady, wskazujące na potrzebę głębokiej reformy. Dotyczy to przede wszystkim tych uczelni niepaństwowych, w których głównym kryterium naboru studentów jest zysk, a nie poziom wiedzy. Dotyczy to też sposobu przekazywania i egzekwowania wiedzy na studiach wyższych. Bardzo często bowiem studenci nie są przygotowani ani do pracy w zawodzie ani do odnalezienia się na rynku pracy.    
   


Zamawiam:
Wartość zamówienia: PLN
Twój e-mail:


Jeśli chcesz zadać pytanie dotyczące tej pracy, kliknij w poniższy przycisk.Na wszystkie zapytania odpowiadamy codziennie, najpóźniej w przeciągu 24h.

Umożliwiamy szybkie, bezpieczne i wygodne płatności za pomocą serwisu tpay.com
Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

Zastrzegamy, iż wzorcowe prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace inżynierskie, prace semestralne, prace zaliczeniowe, referaty, biznes plany, plany marketingowe i inne opracowania jakie oferujemy mają wyłącznie charakter informacyjny. Każda praca magisterska, licencjacka, inżynierska lub inna praca dyplomowa zakupiona w serwisie musi być traktowana wyłącznie jako wzór, przykład do przygotowania własnej pracy naukowej, przyspieszjąc tym samym proces pisania pracy całkowicie zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem przesłanych przez nas prac. Należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących przepisów Prawa Autorskiego oraz Art. 272


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Copyright © by PraceDyplomowe.edu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.