Mamy 15107

przykładowe prace

...
...największy zbiór zawierający

gotowe wzory prac

w sieci!
logo PraceDyplomowe.edu.pl

   katalog gotowych wzorów

zdjecie-przykladowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-wzor-pracy-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-gotowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl
Tu przeszukasz całą bazę prac w sposób szybki i zautomatyzowany.
Zobacz prace podzielone tematami:

Numer pracy:   11312
Temat pracy:  

Nowoczesne technologie magazynowe a rola i przyszłość człowieka w magazynie

Liczba stron:   39

Spis treści / plan pracy:
Wstęp

Rozdział 1
Nowoczesne technologie magazynowe a rola i przyszłość człowieka
      1.1. Pojęcie i rola technologii w logistyce
      1.2. Nowoczesne technologie na przykładzie logistyki magazynowej
      1.3. Rola i zadania człowieka w magazynie
      1.4. Człowiek versus nowoczesna technologia

Rozdział 2
Metodologia badania
      2.1. Przedmiot badania
      2.2. Historia firmy Ceramika Tubądzin
      2.3. Problem, Cel i pytania badawcze
      2.4. Metody zbierania danych
      2.5. Charakterystyka badania

Rozdział 3
Badanie empiryczne
      3.1. Analiza wyników badania

Zakończenie
Bibliografia

Opis zawartości pracy:

      Celem, jaki został zdefiniowany
dla niniejszej pracy, było zaprezentowanie problematyki wpływu rozwoju nowoczesnych technologii magazynowych na przyszłość i rolę człowieka w magazynie w świetle literatury przedmiotu oraz na przykładzie firmy Tubądzin. Badaniu pośrednio podlegały również stan świadomości oraz opinie na temat powyższego zagadnienia, zarówno po stronie kadry zarządzającej, jak również po stronie pracowników magazynowych. Niniejsza praca składa się z trzech rozdziałów.
      W pierwszym z nich zaprezentowane są różne rodzaje technologii magazynowych, a także opisy zadań i roli człowieka w logistyce magazynowej. W tej części źródłem mojej oraz informacji były różnego rodzaju artykuły z czasopism branżowych.
      W rozdziale drugim przedstawiony został profil i historia firmy Tubądzin – za źródło informacji posłużyły strona internetowa oraz materiały wewnętrzne. Ponadto przedstawiono również metodę badawczą, wykorzystaną do celu zapoznania się z funkcjonowaniem Tubądzina - był to kwestionariusz ankiety.
      Ostatni rozdział został poświęcony na zaprezentowanie wyników badania, płynących z tego tytułu wniosków, a także na generalne podsumowanie poruszonych zagadnień.

          
   


Zamawiam:
      
      
      
      
      
      
Wartość zamówienia: PLN
Twój e-mail:


Jeśli chcesz zadać pytanie dotyczące tej pracy, kliknij w poniższy przycisk.Na wszystkie zapytania odpowiadamy codziennie, najpóźniej w przeciągu 24h.

Szybkie i wygodne płatności.
dostepne formy płatności


Zastrzegamy, iż wzorcowe prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace inżynierskie, prace semestralne, prace zaliczeniowe, referaty, biznes plany, plany marketingowe i inne opracowania jakie oferujemy mają wyłącznie charakter informacyjny. Każda praca magisterska, licencjacka, inżynierska lub inna praca dyplomowa zakupiona w serwisie musi być traktowana wyłącznie jako wzór, przykład do przygotowania własnej pracy naukowej, przyspieszjąc tym samym proces pisania pracy całkowicie zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem przesłanych przez nas prac. Należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących przepisów Prawa Autorskiego oraz Art. 272


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Copyright © by PraceDyplomowe.edu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.