Mamy 15125

przykładowe prace

...
...największy zbiór zawierający

gotowe wzory prac

w sieci!
logo PraceDyplomowe.edu.pl

   katalog gotowych wzorów

zdjecie-przykladowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-wzor-pracy-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-gotowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl
Tu przeszukasz całą bazę prac w sposób szybki i zautomatyzowany.
Zobacz prace podzielone tematami:

Numer pracy:   11270
Temat pracy:  

Analiza ubezpieczeń na życie w Polsce na przykładzie wybranych ofert

Liczba stron:   61

Spis treści / plan pracy:
Wstęp

Rozdział I
Charakterystyka ubezpieczeń w Polsce

      1 Podstawowe pojęcia
      2 Podział ubezpieczeń w Polsce
      3 Ubezpieczenia na życie w Polsce i ich rozwój

Rozdział II
Podstawy prawne oraz rola ubezpieczeń na życie w Polsce.

      1 Idea ubezpieczeń na życie, funkcje oraz cechy szczególne.
      2 Rodzaje i podział ubezpieczeń na życie w Polsce.
      3 Stosunek prawny łączący ubezpieczyciela z ubezpieczającym.

Rozdział III
Porównanie ofert ubezpieczeń na życie na przykładzie wybranych firm.

      1 Rynek ubezpieczeń na życie w Polsce.
      2 Metodologia badania.
      3 Przebieg badania.

Opis zawartości pracy:

      Celem pracy
będzie porównanie ofert ubezpieczeń na życie w Polsce. W pierwszej kolejności przedstawiona zostanie charakterystyka ubezpieczeń na rynku polskim, wyjaśnienie pojęcia takich jak: ubezpieczenia, umowa ubezpieczenia i jej konstrukcja, działalność ubezpieczeniowa.
       Praca w dalszej części zawierać będzie omówienie podmiotów jakimi są ubezpieczony i ubezpieczyciel. Podstawową wiedzą charakteryzująca ubezpieczenia jest również ich podział na ubezpieczenia majątkowe i osobowe. Przekazawszy tą wiedzę kluczowym elementem będzie przedstawienie rozwoju na rynku ubezpieczeniowym w Polsce. Bedzie to wstęp do rozpoczęcia dyskusji o ubezpieczeniach na życie. Tematami dyskusji poruszanymi w rozdziale drugim będą idee ubezpieczeń na życie z ich szczególnymi cechami jak również rodzaje i podział ubezpieczeń w Polsce oraz stosunek prawny łączący ubezpieczonego i ubezpieczyciela. Poznanie podstawowych zagadnień dotyczących ubezpieczeń, będzie istotne dla wskazanego głównego celu pracy, w którym porównane zostaną wybrane oferty ubezpieczycieli dotyczące ubezpieczeń na życie, celem ustalenia aktualnych warunków zawierania umów ubezpieczenia. Poznanie podstawowych i wartościowych zagadnień pozwoli do wykonania uniwersalnego algorytmu, metodologii badania, które zostanie przedstawione w rozdziale trzecim.

          
   


Zamawiam:
Wartość zamówienia: PLN
Twój e-mail:


Jeśli chcesz zadać pytanie dotyczące tej pracy, kliknij w poniższy przycisk.Na wszystkie zapytania odpowiadamy codziennie, najpóźniej w przeciągu 24h.

Szybkie i wygodne płatności.
dostepne formy płatności


Zastrzegamy, iż wzorcowe prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace inżynierskie, prace semestralne, prace zaliczeniowe, referaty, biznes plany, plany marketingowe i inne opracowania jakie oferujemy mają wyłącznie charakter informacyjny. Każda praca magisterska, licencjacka, inżynierska lub inna praca dyplomowa zakupiona w serwisie musi być traktowana wyłącznie jako wzór, przykład do przygotowania własnej pracy naukowej, przyspieszjąc tym samym proces pisania pracy całkowicie zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem przesłanych przez nas prac. Należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących przepisów Prawa Autorskiego oraz Art. 272


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Copyright © by PraceDyplomowe.edu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.