Mamy 13969

przykładowe prace

...
...największy zbiór zawierający

gotowe wzory prac

w sieci!
logo PraceDyplomowe.edu.pl

   katalog gotowych wzorów

zdjecie-przykladowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-wzor-pracy-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-gotowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl
Tu przeszukasz całą bazę prac w sposób szybki i zautomatyzowany.
Zobacz prace podzielone tematami:

Numer pracy:   11270
Temat pracy:  

Analiza ubezpieczeń na życie w Polsce na przykładzie wybranych ofert

Liczba stron:   61

Spis treści / plan pracy:
Wstęp

Rozdział I
Charakterystyka ubezpieczeń w Polsce

      1 Podstawowe pojęcia
      2 Podział ubezpieczeń w Polsce
      3 Ubezpieczenia na życie w Polsce i ich rozwój

Rozdział II
Podstawy prawne oraz rola ubezpieczeń na życie w Polsce.

      1 Idea ubezpieczeń na życie, funkcje oraz cechy szczególne.
      2 Rodzaje i podział ubezpieczeń na życie w Polsce.
      3 Stosunek prawny łączący ubezpieczyciela z ubezpieczającym.

Rozdział III
Porównanie ofert ubezpieczeń na życie na przykładzie wybranych firm.

      1 Rynek ubezpieczeń na życie w Polsce.
      2 Metodologia badania.
      3 Przebieg badania.

Opis zawartości pracy:

      Celem pracy
będzie porównanie ofert ubezpieczeń na życie w Polsce. W pierwszej kolejności przedstawiona zostanie charakterystyka ubezpieczeń na rynku polskim, wyjaśnienie pojęcia takich jak: ubezpieczenia, umowa ubezpieczenia i jej konstrukcja, działalność ubezpieczeniowa.
       Praca w dalszej części zawierać będzie omówienie podmiotów jakimi są ubezpieczony i ubezpieczyciel. Podstawową wiedzą charakteryzująca ubezpieczenia jest również ich podział na ubezpieczenia majątkowe i osobowe. Przekazawszy tą wiedzę kluczowym elementem będzie przedstawienie rozwoju na rynku ubezpieczeniowym w Polsce. Bedzie to wstęp do rozpoczęcia dyskusji o ubezpieczeniach na życie. Tematami dyskusji poruszanymi w rozdziale drugim będą idee ubezpieczeń na życie z ich szczególnymi cechami jak również rodzaje i podział ubezpieczeń w Polsce oraz stosunek prawny łączący ubezpieczonego i ubezpieczyciela. Poznanie podstawowych zagadnień dotyczących ubezpieczeń, będzie istotne dla wskazanego głównego celu pracy, w którym porównane zostaną wybrane oferty ubezpieczycieli dotyczące ubezpieczeń na życie, celem ustalenia aktualnych warunków zawierania umów ubezpieczenia. Poznanie podstawowych i wartościowych zagadnień pozwoli do wykonania uniwersalnego algorytmu, metodologii badania, które zostanie przedstawione w rozdziale trzecim.

          
   


Zamawiam:
Wartość zamówienia: PLN
Twój e-mail:


Jeśli chcesz zadać pytanie dotyczące tej pracy, kliknij w poniższy przycisk.Na wszystkie zapytania odpowiadamy codziennie, najpóźniej w przeciągu 24h.

Umożliwiamy szybkie, bezpieczne i wygodne płatności za pomocą serwisu tpay.com
Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

Zastrzegamy, iż wzorcowe prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace inżynierskie, prace semestralne, prace zaliczeniowe, referaty, biznes plany, plany marketingowe i inne opracowania jakie oferujemy mają wyłącznie charakter informacyjny. Każda praca magisterska, licencjacka, inżynierska lub inna praca dyplomowa zakupiona w serwisie musi być traktowana wyłącznie jako wzór, przykład do przygotowania własnej pracy naukowej, przyspieszjąc tym samym proces pisania pracy całkowicie zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem przesłanych przez nas prac. Należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących przepisów Prawa Autorskiego oraz Art. 272


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Copyright © by PraceDyplomowe.edu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.