Mamy 13969

przykładowe prace

...
...największy zbiór zawierający

gotowe wzory prac

w sieci!
logo PraceDyplomowe.edu.pl

   katalog gotowych wzorów

zdjecie-przykladowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-wzor-pracy-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-gotowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl
Tu przeszukasz całą bazę prac w sposób szybki i zautomatyzowany.
Zobacz prace podzielone tematami:

Numer pracy:   10724
Temat pracy:  

Brexit w mediach publicznych

Liczba stron:   50

Spis treści / plan pracy:
Wstęp

Rozdział I
Miejsce mediów w zarządzaniu informacją

      1.1 Specyfika mediów i ich rodzaje
      1.2. Cechy środowiska współczesnych mediów.
      1.3. Media, a polityka
      1.4. Wpływ mediów na społeczeństwo

Rozdział II
Medialne ujęcie Brexitu

      2.1. Obraz Brexitu z ogólnopolskich dzienników społeczno-politycznych (Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza).
      2.2. Obraz Brexitu z tabloidów
      2.3. Obraz Brexitu zawarty w ogólnopolskich dziennikach a jego obraz tabloidowy

Podsumowanie
Bibliografia

Opis zawartości pracy:

      Niniejsza praca dotyczy obrazu Brextiu w polskich mediach.
Celem tej pracy jest ukazanie różnic w postrzeganiu tego zagadnienia przez popularne dzienniki, by wykazać, w jaki sposób gazety manipulują informacją przekazywana opinii publicznej. Na potrzeby tego tekstu podjąłem się analizy czterech popularnych w Polsce dzienników. Są to: Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Fakt oraz Super Express. Analizując poszczególne czasopisma brałem pod uwagę konkretne informacje, które zostały zawarte we wszystkich czterech gazetach, by móc wykazać jakie różnice zachodzą w obrębie jednej informacji w zależności od gazety. Starałem się także przeanalizować sam wydźwięk ukazywania tematu na przestrzeni miesięcy, by móc określić jakie stanowisko w sprawie zajmuje dana gazeta. Praca składa się z dwóch głównych części.
      Część pierwsza – teoretyczna - dotyczy specyfiki mediów i ich wypływu na opinię publiczną. Rozdział ten podzieliłem na cztery główne części. Pierwsza część rozdziału dotyczy specyfiki mediów i ich rodzajów. Druga określa cechy środowiska współczesnych mediów, a w trzecim podrozdziale opisuję związki mediów z polityką. Rozdział kończy się przedstawieniem zagadnienia wpływu mediów na społeczeństwo.
   Rozdział drugi dotyczy obrazu Brexitu w wyżej wymienionych gazetach. To tutaj przedstawiam czym jest Brexit, jakie są jego powody i domniemane skutki, oraz to jakie ma znaczenie dla Europy. Rozdział ten zawiera także analizę przekazywanych przez gazety informacji. Pierwszy podrozdział dotyczy obrazu Brexitu w ogólnopolskich dziennikach społeczno-politycznych. Jak już wspomniałem, ten typ gazet, w kontekście mojej pracy reprezentują Rzeczpospolita oraz Gazeta Wyborcza. Drugi podrozdział przedstawia obraz zagadnienia w ujęciu gazet tabloidowych, a więc w ujęciu Super Expressu i Faktu. Rozdział kończy się porównaniem obrazu zagadnienia w „poważnych dziennikach” do obrazu przedstawianego przez gazety „brukowe”. Pracę wieńczy podsumowanie, w którym komentuję wyniki analizy treści oraz przedstawiam wnioski odnośnie obrazu omawianego zagadnienia.

   


Zamawiam:
      
      
      
      
      
Wartość zamówienia: PLN
Twój e-mail:


Jeśli chcesz zadać pytanie dotyczące tej pracy, kliknij w poniższy przycisk.Na wszystkie zapytania odpowiadamy codziennie, najpóźniej w przeciągu 24h.

Umożliwiamy szybkie, bezpieczne i wygodne płatności za pomocą serwisu tpay.com
Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

Zastrzegamy, iż wzorcowe prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace inżynierskie, prace semestralne, prace zaliczeniowe, referaty, biznes plany, plany marketingowe i inne opracowania jakie oferujemy mają wyłącznie charakter informacyjny. Każda praca magisterska, licencjacka, inżynierska lub inna praca dyplomowa zakupiona w serwisie musi być traktowana wyłącznie jako wzór, przykład do przygotowania własnej pracy naukowej, przyspieszjąc tym samym proces pisania pracy całkowicie zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem przesłanych przez nas prac. Należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących przepisów Prawa Autorskiego oraz Art. 272


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Copyright © by PraceDyplomowe.edu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.