Mamy 15107

przykładowe prace

...
...największy zbiór zawierający

gotowe wzory prac

w sieci!
logo PraceDyplomowe.edu.pl

   katalog gotowych wzorów

zdjecie-przykladowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-wzor-pracy-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-gotowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl
Tu przeszukasz całą bazę prac w sposób szybki i zautomatyzowany.
Zobacz prace podzielone tematami:

Numer pracy:   10724
Temat pracy:  

Brexit w mediach publicznych

Liczba stron:   50

Spis treści / plan pracy:
Wstęp

Rozdział I
Miejsce mediów w zarządzaniu informacją

      1.1 Specyfika mediów i ich rodzaje
      1.2. Cechy środowiska współczesnych mediów.
      1.3. Media, a polityka
      1.4. Wpływ mediów na społeczeństwo

Rozdział II
Medialne ujęcie Brexitu

      2.1. Obraz Brexitu z ogólnopolskich dzienników społeczno-politycznych (Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza).
      2.2. Obraz Brexitu z tabloidów
      2.3. Obraz Brexitu zawarty w ogólnopolskich dziennikach a jego obraz tabloidowy

Podsumowanie
Bibliografia

Opis zawartości pracy:

      Niniejsza praca dotyczy obrazu Brextiu w polskich mediach.
Celem tej pracy jest ukazanie różnic w postrzeganiu tego zagadnienia przez popularne dzienniki, by wykazać, w jaki sposób gazety manipulują informacją przekazywana opinii publicznej. Na potrzeby tego tekstu podjąłem się analizy czterech popularnych w Polsce dzienników. Są to: Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Fakt oraz Super Express. Analizując poszczególne czasopisma brałem pod uwagę konkretne informacje, które zostały zawarte we wszystkich czterech gazetach, by móc wykazać jakie różnice zachodzą w obrębie jednej informacji w zależności od gazety. Starałem się także przeanalizować sam wydźwięk ukazywania tematu na przestrzeni miesięcy, by móc określić jakie stanowisko w sprawie zajmuje dana gazeta. Praca składa się z dwóch głównych części.
      Część pierwsza – teoretyczna - dotyczy specyfiki mediów i ich wypływu na opinię publiczną. Rozdział ten podzieliłem na cztery główne części. Pierwsza część rozdziału dotyczy specyfiki mediów i ich rodzajów. Druga określa cechy środowiska współczesnych mediów, a w trzecim podrozdziale opisuję związki mediów z polityką. Rozdział kończy się przedstawieniem zagadnienia wpływu mediów na społeczeństwo.
   Rozdział drugi dotyczy obrazu Brexitu w wyżej wymienionych gazetach. To tutaj przedstawiam czym jest Brexit, jakie są jego powody i domniemane skutki, oraz to jakie ma znaczenie dla Europy. Rozdział ten zawiera także analizę przekazywanych przez gazety informacji. Pierwszy podrozdział dotyczy obrazu Brexitu w ogólnopolskich dziennikach społeczno-politycznych. Jak już wspomniałem, ten typ gazet, w kontekście mojej pracy reprezentują Rzeczpospolita oraz Gazeta Wyborcza. Drugi podrozdział przedstawia obraz zagadnienia w ujęciu gazet tabloidowych, a więc w ujęciu Super Expressu i Faktu. Rozdział kończy się porównaniem obrazu zagadnienia w „poważnych dziennikach” do obrazu przedstawianego przez gazety „brukowe”. Pracę wieńczy podsumowanie, w którym komentuję wyniki analizy treści oraz przedstawiam wnioski odnośnie obrazu omawianego zagadnienia.

   


Zamawiam:
      
      
      
      
      
Wartość zamówienia: PLN
Twój e-mail:


Jeśli chcesz zadać pytanie dotyczące tej pracy, kliknij w poniższy przycisk.Na wszystkie zapytania odpowiadamy codziennie, najpóźniej w przeciągu 24h.

Szybkie i wygodne płatności.
dostepne formy płatności


Zastrzegamy, iż wzorcowe prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace inżynierskie, prace semestralne, prace zaliczeniowe, referaty, biznes plany, plany marketingowe i inne opracowania jakie oferujemy mają wyłącznie charakter informacyjny. Każda praca magisterska, licencjacka, inżynierska lub inna praca dyplomowa zakupiona w serwisie musi być traktowana wyłącznie jako wzór, przykład do przygotowania własnej pracy naukowej, przyspieszjąc tym samym proces pisania pracy całkowicie zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem przesłanych przez nas prac. Należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących przepisów Prawa Autorskiego oraz Art. 272


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Copyright © by PraceDyplomowe.edu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.