Metody optymalizacji wybranych parametrów outsourcingowych usług transportowych w przedsiębiorstwie XYZ

Wprowadzenie do tematyki rynku usług transportowych

Studium literaturowe wybranych metod ilościowych
      2.1. Metoda simplex
      2.2. Metoda ścieżki krytycznej programowania sieciowego
      2.3. Metoda minimalnego elementu macierzy
      2.4. Algorytm Dijskry
      2.5. Algorytm węgierski
      2.6. Zagadnienie transportowe

Identyfikacja problemu w firmie
      3.1. Opis przedsiębiorstwa
      3.2. Przedstawienie problemu

Cel i zakres pracy

Omówienie i zastosowanie wybranego algorytmu

Praca składa się z 5 rozdziałów,
w których kolejno omówiono zagadnienia nieodłącznie związane z transportem oraz jego problematyką.
      Rozpoczynając w rozdziale pierwszym od wnikliwego przeglądu metod optymalizacji, które wykorzystać mogę w celu znalezienia niektórych usprawnień.
      W kolejnym rozdziale zajmę się identyfikacją problemu zaistniałego w firmie w celu doboru najkorzystniejszej z metod optymalizacji. Zabieg ten oparty będzie na analizie czynników wpływających na niewłaściwe funkcjonowanie transportu ładunków drobnicowych.
      Rozdział trzeci to cel i zakres pracy, który obejmować będzie określenie celu działań oraz potencjalne możliwe do wykorzystania metody i ich zastosowanie w przedsiębiorstwie.
      W rozdziale czwartym zajmę się sformułowaniem algorytmu programowania liniowego, który będzie adekwatny do rozpatrywanego w przedsiębiorstwie problemu.
      Następy rozdział omawia rozwiązanie oraz problemu, omówienie wykorzystanych metod ilościowych oraz zawierać będzie prezentacje obliczeń i wyników uzyskanych w trakcie pracy. Podsumowanie polegać będzie na wyciągnięcia adekwatnych wniosków oraz omówieniu uzyskanych rozwiązań które umożliwią usprawnienie działalności firmy. Niniejsza praca pomoże mi w znalezieniu odpowiednich metod liniowych, które umożliwią mi wykorzystanie ich w przyszłości a także wdrożenie nowych rozwiązań, znalezieniu odpowiednich sposobów na ograniczenie kosztów związanych z realizacją usług tak by każde ze zleceń wykonywane było z możliwością uzyskania jak największych profitów.

Szybkie i wygodne płatności.
dostepne formy płatności