Mamy 14869

przykładowe prace

...
...największy zbiór zawierający

gotowe wzory prac

w sieci!
logo PraceDyplomowe.edu.pl

   katalog gotowych wzorów

zdjecie-przykladowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-wzor-pracy-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-gotowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl
Tu przeszukasz całą bazę prac w sposób szybki i zautomatyzowany.
Zobacz prace podzielone tematami:

Numer pracy:   10535
Temat pracy:  

Metody optymalizacji wybranych parametrów outsourcingowych usług transportowych w przedsiębiorstwie XYZ

Liczba stron:   43

Spis treści / plan pracy:
Wstęp

Rozdział 1
Wprowadzenie do tematyki rynku usług transportowych

Rozdział 2
Studium literaturowe wybranych metod ilościowych
      2.1. Metoda simplex
      2.2. Metoda ścieżki krytycznej programowania sieciowego
      2.3. Metoda minimalnego elementu macierzy
      2.4. Algorytm Dijskry
      2.5. Algorytm węgierski
      2.6. Zagadnienie transportowe

Rozdział 3
Identyfikacja problemu w firmie
      3.1. Opis przedsiębiorstwa
      3.2. Przedstawienie problemu

Rozdział 4
Cel i zakres pracy

Rozdział 5
Omówienie i zastosowanie wybranego algorytmu

Opis zawartości pracy:

Praca składa się z 5 rozdziałów,
w których kolejno omówiono zagadnienia nieodłącznie związane z transportem oraz jego problematyką.
      Rozpoczynając w rozdziale pierwszym od wnikliwego przeglądu metod optymalizacji, które wykorzystać mogę w celu znalezienia niektórych usprawnień.
      W kolejnym rozdziale zajmę się identyfikacją problemu zaistniałego w firmie w celu doboru najkorzystniejszej z metod optymalizacji. Zabieg ten oparty będzie na analizie czynników wpływających na niewłaściwe funkcjonowanie transportu ładunków drobnicowych.
      Rozdział trzeci to cel i zakres pracy, który obejmować będzie określenie celu działań oraz potencjalne możliwe do wykorzystania metody i ich zastosowanie w przedsiębiorstwie.
      W rozdziale czwartym zajmę się sformułowaniem algorytmu programowania liniowego, który będzie adekwatny do rozpatrywanego w przedsiębiorstwie problemu.
      Następy rozdział omawia rozwiązanie oraz problemu, omówienie wykorzystanych metod ilościowych oraz zawierać będzie prezentacje obliczeń i wyników uzyskanych w trakcie pracy. Podsumowanie polegać będzie na wyciągnięcia adekwatnych wniosków oraz omówieniu uzyskanych rozwiązań które umożliwią usprawnienie działalności firmy. Niniejsza praca pomoże mi w znalezieniu odpowiednich metod liniowych, które umożliwią mi wykorzystanie ich w przyszłości a także wdrożenie nowych rozwiązań, znalezieniu odpowiednich sposobów na ograniczenie kosztów związanych z realizacją usług tak by każde ze zleceń wykonywane było z możliwością uzyskania jak największych profitów.
          


Zamawiam:
Wartość zamówienia: PLN
Twój e-mail:


Jeśli chcesz zadać pytanie dotyczące tej pracy, kliknij w poniższy przycisk.Na wszystkie zapytania odpowiadamy codziennie, najpóźniej w przeciągu 24h.

Szybkie i wygodne płatności.
dostepne formy płatności


Zastrzegamy, iż wzorcowe prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace inżynierskie, prace semestralne, prace zaliczeniowe, referaty, biznes plany, plany marketingowe i inne opracowania jakie oferujemy mają wyłącznie charakter informacyjny. Każda praca magisterska, licencjacka, inżynierska lub inna praca dyplomowa zakupiona w serwisie musi być traktowana wyłącznie jako wzór, przykład do przygotowania własnej pracy naukowej, przyspieszjąc tym samym proces pisania pracy całkowicie zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem przesłanych przez nas prac. Należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących przepisów Prawa Autorskiego oraz Art. 272


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Copyright © by PraceDyplomowe.edu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.