Mamy 13969

przykładowe prace

...
...największy zbiór zawierający

gotowe wzory prac

w sieci!
logo PraceDyplomowe.edu.pl

   katalog gotowych wzorów

zdjecie-przykladowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-wzor-pracy-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-gotowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl
Tu przeszukasz całą bazę prac w sposób szybki i zautomatyzowany.
Zobacz prace podzielone tematami:

Numer pracy:   10535
Temat pracy:  

Metody optymalizacji wybranych parametrów outsourcingowych usług transportowych w przedsiębiorstwie XYZ

Liczba stron:   43

Spis treści / plan pracy:
Wstęp

Rozdział 1
Wprowadzenie do tematyki rynku usług transportowych

Rozdział 2
Studium literaturowe wybranych metod ilościowych
      2.1. Metoda simplex
      2.2. Metoda ścieżki krytycznej programowania sieciowego
      2.3. Metoda minimalnego elementu macierzy
      2.4. Algorytm Dijskry
      2.5. Algorytm węgierski
      2.6. Zagadnienie transportowe

Rozdział 3
Identyfikacja problemu w firmie
      3.1. Opis przedsiębiorstwa
      3.2. Przedstawienie problemu

Rozdział 4
Cel i zakres pracy

Rozdział 5
Omówienie i zastosowanie wybranego algorytmu

Opis zawartości pracy:

Praca składa się z 5 rozdziałów,
w których kolejno omówiono zagadnienia nieodłącznie związane z transportem oraz jego problematyką.
      Rozpoczynając w rozdziale pierwszym od wnikliwego przeglądu metod optymalizacji, które wykorzystać mogę w celu znalezienia niektórych usprawnień.
      W kolejnym rozdziale zajmę się identyfikacją problemu zaistniałego w firmie w celu doboru najkorzystniejszej z metod optymalizacji. Zabieg ten oparty będzie na analizie czynników wpływających na niewłaściwe funkcjonowanie transportu ładunków drobnicowych.
      Rozdział trzeci to cel i zakres pracy, który obejmować będzie określenie celu działań oraz potencjalne możliwe do wykorzystania metody i ich zastosowanie w przedsiębiorstwie.
      W rozdziale czwartym zajmę się sformułowaniem algorytmu programowania liniowego, który będzie adekwatny do rozpatrywanego w przedsiębiorstwie problemu.
      Następy rozdział omawia rozwiązanie oraz problemu, omówienie wykorzystanych metod ilościowych oraz zawierać będzie prezentacje obliczeń i wyników uzyskanych w trakcie pracy. Podsumowanie polegać będzie na wyciągnięcia adekwatnych wniosków oraz omówieniu uzyskanych rozwiązań które umożliwią usprawnienie działalności firmy. Niniejsza praca pomoże mi w znalezieniu odpowiednich metod liniowych, które umożliwią mi wykorzystanie ich w przyszłości a także wdrożenie nowych rozwiązań, znalezieniu odpowiednich sposobów na ograniczenie kosztów związanych z realizacją usług tak by każde ze zleceń wykonywane było z możliwością uzyskania jak największych profitów.
          


Zamawiam:
Wartość zamówienia: PLN
Twój e-mail:


Jeśli chcesz zadać pytanie dotyczące tej pracy, kliknij w poniższy przycisk.Na wszystkie zapytania odpowiadamy codziennie, najpóźniej w przeciągu 24h.

Umożliwiamy szybkie, bezpieczne i wygodne płatności za pomocą serwisu tpay.com
Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

Zastrzegamy, iż wzorcowe prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace inżynierskie, prace semestralne, prace zaliczeniowe, referaty, biznes plany, plany marketingowe i inne opracowania jakie oferujemy mają wyłącznie charakter informacyjny. Każda praca magisterska, licencjacka, inżynierska lub inna praca dyplomowa zakupiona w serwisie musi być traktowana wyłącznie jako wzór, przykład do przygotowania własnej pracy naukowej, przyspieszjąc tym samym proces pisania pracy całkowicie zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem przesłanych przez nas prac. Należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących przepisów Prawa Autorskiego oraz Art. 272


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Copyright © by PraceDyplomowe.edu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.