Projekt możliwych usprawnień magazynu przedsiębiorstwa

Gospodarka magazynowa i zarządzanie magazynem

1.1. Magazynowanie i charakterystyka systemów magazynowych
      1.2. Infrastruktura transportowo-manipulacyjnej i techniczne wyposażenie magazynu
      1.3. Organizacja i omówienie infrastruktury informacyjno-komunikacyjnej

Charakterystyka firmy XYZ

2.1. Ogólna charakterystyka przedsiębiorstwa
      2.2. Magazyn dystrybucyjny w firmie
      2.3. Zarządzanie pracą w magazynie - omówienie przepływów materiałowych i informacyjnych

Projekt możliwych usprawnień magazynu przedsiębiorstwa XYZ

3.1. Propozycje optymalizacji systemu pracy i przepływu informacji w magazynie
      3.2. Przeprojektowanie organizacji przestrzeni magazynu
      3.3. Wytyczne kontynuacji programu 5S

Spis rysunków i tabel

Praca dyplomowa podzielona zostanie na trzy główne rozdziały. Pracę dyplomową rozpoczyna wstęp i wieńczy zakończenie.
   Rozdział pierwszy ma charakter teoretyczny i omawia podstawowe zagadnienia dotyczące gospodarki magazynowej w firmach. Wyeksponowano te z elementów wskazanej tematyki, których poznanie pozwala na lepsze zrozumienie treści części praktycznej niniejszej pracy. W rozdziale pierwszym zostaną omówione: wyposażenie magazynów, charakterystyka nowoczesnych systemów magazynowych, infrastruktura transportowo-manipulacyjna czy organizacja infrastruktury informacyjno-komunikacyjnej.
   Rozdział drugi omawia charakterystykę badanego przedsiębiorstwa, którym jest ... Jest to pierwszy z rozdziałów praktycznych. Przedstawione zostaną tutaj podstawowe informacje dotyczące przedsiębiorstwa, jako całości, a następnie, uszczegóławiając, charakterystyka badanego magazynu dystrybucyjnego.
   Rozdział trzeci jest głównym rozdziałem badawczym, na przestrzeni którego dokonana zostanie analiza potencjalnych usprawnień magazynu dystrybucyjnego przedsiębiorstwa. Możliwości optymalizacyjnych w szczególności poszukiwano w odniesieniu do systemu przepływu informacji i pracy w magazynie, ale i w odniesieniu do struktury przestrzennej magazynu.

Szybkie i wygodne płatności.
dostepne formy płatności