Wizerunek kobiet w policji

3.5. Grupa badawcza

Analiza badań własnych

Zakończenie

We współczesnym świecie kobiety zajmują znaczące miejsca zarówno w biznesie, jak i w polityce. Coraz częściej wdrażają nowatorskie rozwiązania poprzedzone kreatywnym myśleniem i generują zmiany. Mimo tych pozytywnych przemian, rozwój zawodowy kobiet postępuje dużo szybciej niż dostęp do wysokich. W polskiej policji sytuacja zawodowa kobiet, funkcjonariuszek i pracownic cywilnych nie odbiega od trendów ogólnokrajowych. Jest to zawód zdominowany przez mężczyzn, którym łatwiej jest dostać się do tej formacji i awansować w jej szeregach. Kobiety chcą i coraz częściej pracują w policji, potrafią sprostać trudom służby, natomiast uciążliwe są dla nich bariery wewnątrz organizacyjne, które utrudniają rozwój kariery zawodowej. Celem pracy jest analiza wizerunku kobiety w Policji. Praca składa się z czterech rozdziałów.
   Pierwszy rozdział
dotyczy ogólnych zagadnień związanych z Policją- funkcjonowanie, organizacja, funkcje i zadania.
dotyczy wizerunku kobiet w policji.
to założenia metodologiczne pracy zaś
   Rozdział IV
analiza badań własnych