Mamy 13694

przykładowe prace

...
...największy zbiór zawierający

gotowe wzory prac

w sieci!
logo PraceDyplomowe.edu.pl

   katalog gotowych wzorów

zdjecie-przykladowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-wzor-pracy-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-gotowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl
Tu przeszukasz całą bazę prac w sposób szybki i zautomatyzowany.
Zobacz prace podzielone tematami:

Numer pracy:   10337
Temat pracy:  

Dzieci z ADHD, trudności w uczeniu się.

Liczba stron:   75

Spis treści / plan pracy:
Wstęp

Rozdział 1
Teoretyczne podstawy rozważań
      1.1 Zespół nadpobudliwości psychoruchowej – próba definicji
      1.2 Przyczyny nadpobudliwości
      1.3 Objawy nadpobudliwości
      1.4 Diagnoza

Rozdział 2
Formy terapii dzieci z ADHD
      2.1 Terapie medyczne dzieci z ADHD
      2.2 Metody terapii
      2.3 Instytucje wspomagające dzieci z ADHD

Rozdział 3
Dziecko z ADHD w szkole
      3.1 Specyficzne trudności w uczeniu się
      3.2 Szkolne potrzeby dziecka z ADHD
      3.3 Metody pracy nauczyciela z uczniem zaburzonym
      3.4 Reorganizacja otoczenia dziecka z ADHD

Zakończenie
Streszczenie
Abstract
Bibliografia

      Niniejsza praca składa się z trzech rozdziałów dotyczących zagadnień poruszających kwestie dotyczące zaburzenia jakim jest nadpobudliwość psychoruchowa.
      Pierwsza część jest źródłem podstawowych informacji dotyczących zaburzenia. Opiera się na czysto teoretycznych rozważaniach dotyczących definicji, historii i ogólnych informacji o ADHD. Autor uznał że równie istotne będzie zamieszczenie informacji o przyczynach i objawach hiperkinetyczności, ponieważ nie jest to nowe zjawisko, ani choroba cywilizacyjna. Na koniec rozdziału znajdą Państwo podrozdział o diagnozie, który autor omówił szerzej, dzieląc ją na poszczególne etapy.
      Drugi rozdział zatytułowany „ Formy terapii dzieci z ADHD” przedstawia różne terapie dla dzieci z ADHD. Na początku zamieszczono podrozdział dotyczący terapii medycznych, w tym środków farmakologicznych, które są dostępne na rynku. Pozwolono sobie omówić parę z nich. Następnie opracowano metody terapii, które są najczęściej stosowane podczas pracy terapeutycznej, w tym psychoterapie. Niektóre z nich wzbogacono fotografiami, które przedstawiają przebieg terapii. Na zakończenie dodano kilka słów o instytucjach i miejscach gdzie rodzice i nauczyciele mogą zasięgnąć pomocy i opinii o zaburzeniu, a także tego gdzie uzyskają wsparcie w ciężkich chwilach.
      Trzeci i zarazem ostatni rozdział poświęcono na dokładne omówienie problemów w nauce dzieci nadpobudliwych psychoruchowo. Mowa o specyficznych trudnościach w uczeniu się a także innych wynikających z objawów zaburzenia. Znajdują się w nim także metody pracy nauczyciela z uczniem, interesujące rozwiązania jakie może wprowadzić wychowawca w stosunku do dziecka z ADHD, oraz to jak stworzyć przyjazną atmosferę podczas zajęć lekcyjnych. Praca przedstawiona została w sposób przejrzysty, tak aby wzbudzała zainteresowanie i nie zostawiała niedopowiedzeń.
   


Zamawiam:
      
      
      
      
      
      
Wartość zamówienia: PLN
Twój e-mail:


Jeśli chcesz zadać pytanie dotyczące tej pracy, kliknij w poniższy przycisk.Na wszystkie zapytania odpowiadamy codziennie, najpóźniej w przeciągu 24h.

Umożliwiamy szybkie, bezpieczne i wygodne płatności za pomocą serwisu tpay.com
Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

Zastrzegamy, iż wzorcowe prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace inżynierskie, prace semestralne, prace zaliczeniowe, referaty, biznes plany, plany marketingowe i inne opracowania jakie oferujemy mają wyłącznie charakter informacyjny. Każda praca magisterska, licencjacka, inżynierska lub inna praca dyplomowa zakupiona w serwisie musi być traktowana wyłącznie jako wzór, przykład do przygotowania własnej pracy naukowej, przyspieszjąc tym samym proces pisania pracy całkowicie zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem przesłanych przez nas prac. Należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących przepisów Prawa Autorskiego oraz Art. 272


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Copyright © by PraceDyplomowe.edu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.