Mamy 15125

przykładowe prace

...
...największy zbiór zawierający

gotowe wzory prac

w sieci!
logo PraceDyplomowe.edu.pl

   katalog gotowych wzorów

zdjecie-przykladowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-wzor-pracy-prace-dyplomowe-edu-pl zdjecie-gotowa-praca-prace-dyplomowe-edu-pl
Tu przeszukasz całą bazę prac w sposób szybki i zautomatyzowany.
Zobacz prace podzielone tematami:

Numer pracy:   10328
Temat pracy:  

Dobór środków transportu oraz liczby kierowców w przewozach krajowych

Liczba stron:   67

Spis treści / plan pracy:
Wstęp..........4

Rozdział I
Logistyczne zarządzanie transportem w firmie.
      1.1 Strategie zarządzania transportem w firmie..........6
      1.2 Zasady zarządzania transportem..........15
      1.3 Przesłanki optymalizacji kosztów transportu..........17

Rozdział II
Organizacja transportu w firmie.
      2.1 Wskaźniki oceny transportu..........24
      2.2 Znaczenie infrastruktury transportu..........28
      2.3 Specyfika transportu produktów spożywczych..........29
      2.4 Wybrane zagadnienia organizacji przewozu..........36

Rozdział III
Analiza i ocena transportu i spedycji firmy XYZ.
      3.1 Charakterystyka firmy..........39
      3.2 Elementy analizy dotychczasowego sposobu zarządzania środkami transportu w badanej firmie..........42
      3.3 Propozycje udoskonalenia funkcjonowania transportu w firmie XYZ..........47
      3.4 Spodziewane efekty ekonomiczne, logistyczne i marketingowe wprowadzonych udoskonaleń..........52

Podsumowanie i wnioski ..........57
Spis tabel..........60
Spis rysunków..........61
Bibliografia..........62
Załączniki..........65

Opis zawartości pracy:


Praca składa się z trzech rozdziałów.
      Rozdział pierwszy
porusza problematykę logistycznego zarządzania transportem w firmie zgodnie z literaturą przedmiotu. Opisano zatem strategię zarządzania transportem w firmie. Przedstawiono zasady zarządzania transportem oraz metody optymalizacji kosztów transportu. W rozdziale tym przybliżono również podstawowe definicje odnoszące się do tematu pracy, czyli pojęcia logistyki międzynarodowej oraz samego transportu.
      Rozdział drugi
opisuje organizację transportu, przybliża wskaźniki jego oraz analizuje znaczenie infrastruktury dla jego rozwoju i efektywności. W tym rozdziale przybliżona została również specyfika transportu produktów spożywczych z naciskiem na towar, którego przewozem trudni się firma Agropol. Analiza zawiera również rozważania na temat problemów związanych z logistyczną organizacją transportu oraz podaje sposoby ich rozwiązywania. W drugim rozdziale opisano także zasady transportu żywności w świetle wymagań ustawy ATP, omówiono rodzaje produktów chłodniczych oraz przybliżono profesjonalne środki transportu przeznaczone do przewozu artykułów szybko psujących się, a także omówiono warunki, które muszą zostać spełnione podczas ich przewozu.
      Rozdział trzeci
pracy stanowi charakterystykę badanej firmy, przeprowadzoną zarówno pod kątem świadczonych usług, jak i wartości, którymi się kieruje. W dalszej kolejności opisano klientów i ich logistyczną obsługę. Bardzo ważnym elementem rozdziału było zwrócenie uwagi na funkcjonowanie transportu w firmie. W tym rozdziale znajduje się również analiza doboru środków transportu w firmie Agropol i liczby kierowców. Jest to autorski pomysł na usprawnienie procesu transportowego w analizowanej firmie. Punktem wyjścia rozważań było omówienie dotychczasowego zarządzania środkami transportu w firmie. Następnie przedstawiono propozycje udoskonalanie tego ważnego dla firmy procesu. Dodatkowym celem była próba oceny spodziewanych efektów ekonomicznych, logistycznych oraz marketingowych. Pracę kończy podsumowanie, w którym zawarto wnioski z analizy i doboru metody transportu. Podczas analizy struktury i funkcjonowania firmy Agropol wykorzystano następujące metody badawcze: analizę literatury i dokumentów udostępnionych przez firmę oraz własne obserwacje.    


Zamawiam:
      
      
      
      
      
      
      
Wartość zamówienia: PLN
Twój e-mail:


Jeśli chcesz zadać pytanie dotyczące tej pracy, kliknij w poniższy przycisk.Na wszystkie zapytania odpowiadamy codziennie, najpóźniej w przeciągu 24h.

Szybkie i wygodne płatności.
dostepne formy płatności


Zastrzegamy, iż wzorcowe prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace inżynierskie, prace semestralne, prace zaliczeniowe, referaty, biznes plany, plany marketingowe i inne opracowania jakie oferujemy mają wyłącznie charakter informacyjny. Każda praca magisterska, licencjacka, inżynierska lub inna praca dyplomowa zakupiona w serwisie musi być traktowana wyłącznie jako wzór, przykład do przygotowania własnej pracy naukowej, przyspieszjąc tym samym proces pisania pracy całkowicie zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem przesłanych przez nas prac. Należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących przepisów Prawa Autorskiego oraz Art. 272


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Copyright © by PraceDyplomowe.edu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.