Projekt sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z przyłączami dla osiedla domków jednorodzinnych

1.Opis techniczny

Spis rysunków
Spis tabel

Głównym założeniem opracowania
jest zaprojektowanie sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z przyłączami dla osiedla XYZ. W wyniku realizacji niniejszego konspektu nastąpi podniesienie poziomu wyposażenia gminy w zakresie podstawowej infrastruktury technicznej, a także ograniczenie skażenia wód gruntowych i powierzchniowych ściekami komunalnymi powstającymi na terenie osiedla. Tematem niniejszej pracy jest projekt sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z przyłączami dla osiedla XYZ. Dzięki korzystnemu ukształtowaniu zlewni możliwe było zaprojektowanie sieci doprowadzającej ścieki w sposób grawitacyjny. Praca została podzielona na dwie części. Wyodrębniono część teoretyczną i projektową.
      W pierwszym członie przedstawiono zarys teoretyczny dotyczący tematu pracy. Zawarte są tam informacje na temat lokalizacji inwestycji, warunków gruntowo-wodnych oraz o istniejącej kanalizacji.
      Natomiast w części projektowej przedstawiono rozwiązanie kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Projekt uzupełnia część rysunkowa w postaci planu sytuacyjno-wysokościowego terenu oraz profili podłużnych sieci i przyłączy kanalizacyjnych.

Szybkie i wygodne płatności.
dostepne formy płatności