Problematyka polityczna, narodowościowa i rozrachunkowa w polskiej dramaturgii teatralnej

Cena pracy:
 499 PLN

Wstęp.

Twórczość polskich literatów jako forma ekspiacji i jako sposób prezentowania problematyki narodowościowych i politycznych .
      1.1. Sposoby kreowania postaci bohaterów literackich eksponujących problemy narodowościowe i polityczne .
      1.2. Historia teatru w XX i XXI wieku na tle najnowszej historii Polski.
      1.3. Najwięksi twórcy polskiego dramatu.

Problematyka polityczna i narodowościowa, oraz rozrachunkowa jako forma ekspresji twórczej prezentowanej w polskich teatrach.
      2.1. Polska dramaturgia teatralna wobec problematyki politycznej , narodowościowej, politycznej i rozrachunkowej prezentowanej w utworach klasyków literatury.
      2.2.Ekspresja i swoboda artystycznej wypowiedzi twórców i reżyserów teatralnych poruszających problematykę narodowościową i rozrachunkową w swoich spektaklach.
      2.3. Formy i metody kreowania postaci budowania bohaterów literackich na scenie .

Problematyka rozrachunkowa i narodowościowa jako forma teatralnej terapii społecznej.
      3.1. Problematyka rozrachunkowa i formy jej prezentowania w teatrze.
      3.2. Społeczny odbiór spektakli teatralnych poruszających tematykę narodowościową i polityczną.

Nie znalazleś swojego tematu pracy? Nie oznacza to, że go nie mamy. Napisz do nas!

* Treść wiadomości:
Imię lub pseudonim:
* Twój adres e-mail:

Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia Transferuj.pl